به فروشگاه رادین بوک خوش آمدید

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما بروزرسانی
مبلغ کل
0 ﷼
0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.


0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

تخفیف

کتاب راز خوشبختی زنان اثر اکبر شعبانی انتشارات خانواده خوشبخت

240,000 ﷼
-60,000﷼
180,000 ﷼
کد محصول : rad148
برگشت به مجموعه: روانشناسی
تخفیف
کتاب روانشناسی راز خوشبختی زنان در کلام معصومین
مؤلف: اکبر شعبانی
ناشر: خانواده خوشبخت
رقعی شومیز
160 صفحه
توضیحات

کتاب راز خوشبختی زنان از فصل‌های «نیازهای اساسی مردان، راه‌های افزایش صمیمیت در زندگی، 10 وظیفه زنان در قبال شوهران، عوامل مخدوش‌کننده رابطه با شوهر و 26 تکنیک برای کنترل خشم و اختلافات زن و مرد» گردآوری شده است.
فصل اول شامل عناوین «نیاز به اقتدار و استقلال‌طلبی، نیازهای جنسی، نیاز به تعریف و تحسین، نیازهای جسمانی و نیازهای عاطفی» است.
یکی از نیازهای اساسی مردان، نیاز به اقتدار و استقلال‌طلبی است که نویسنده در این زمینه نوشته است: «مردان همیشه به دنبال استقلال و آزادی در زندگی هستند و بر زن روا نیست که روحیه استقلال‌طلبی مرد را از بین ببرد و او را به مهره‌ای بی‌خاصیت و بی‌تدبیر تبدیل کند. مرد از این‌که توانا باشد و احساس توانایی کند، لذت می‌برد، لذا اگر شما مشغول کشتن این احساس در مردان هستید، بدانید که در این صورت هیچ‌گاه خوشبخت نخواهید شد.»
در فصل دوم مباحث «خوش‌اخلاقی، احترام به شوهر، محبت به شوهر، تشکر از زحمت‌های شوهر، زینت‌کردن، زیبایی کلام با لحن دل‌نشین، مهارت‌های گفت‌وگو با شوهر و 50 تکنیک عشق‌ورزی به شوهر» مورد بررسی قرار گرفته است.
در رابطه با خوش‌اخلاقی زن با همسرش در این کتاب می‌خوانیم: «یکی از اساسی‌ترین رموز خوشبختی و لذت‌بردن از زندگی زناشویی، اخلاق خوش و صفات کریمه است. به روشنی مسلم است که هیچ‌چیز همانند خوش‌خلقی، زندگی را به کام فرد و اطرافیانش شیرین نمی‌کند. زنی که اخلاقی پسندیده و رفتاری ملایم و لبخند و مهربانی در کردار خویش دارد، به راحتی خواهد توانست دل شوهرش را تسخیر کرده و آرامشی دل‌پذیر را در خانه، برای تک تک افراد پدید آورد.»
نگارنده در فصل سوم موضوعات «شوهرداری، خانه‌داری، اطاعت از شوهر، عیب‌پوشی، عفو و گذشت، صبرکردن، به استقبال و بدرقه‌رفتن، امانت‌داری، قناعت در زندگی و حفظ اسرار» را مورد بررسی قرار داده است.

از اعتماد شما سپاسگزاریم و امیدواریم از خرید خود رضایت داشته باشید.

لطفا قبل از خرید قوانین و مقرّرات را مطالعه نمایید و در صورت داشتن هرگونه سوال آن را مطرح نمایید.

درصورتی که از نحوه سفارش و پرداخت آنلاین آشنایی ندارید می توانید از راهنمای خرید استفاده نمایید.

جهت دریافت تخفیفات بیشتر می توانید کانال تلگرام و پیچ اینستاگرام را دنبال کنید.

درصورت داشتن سوال در مورد محصول مورد نظرتان می توانید از قسمت پرسش از کارشناس استفاده نمایید.

فروش ویژه رادین بوک
 کتاب رمان خارجی جزء از کل  کتاب موفقیت چهار اثر از فلورانس اسکاول شین  کتاب روانشناسی والدین سمّی  کتاب خودسازی هنر بیخیالی
 کتاب انگیزشی و موفقیت هفت عادت مردمان موثر  کتاب روانشناسی رک و راست حرفتو بزن  کتاب رمان خارجی دزیره  کتاب انگیزشی و موفقیت قانون هشتاد بیست
       
       

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.

مجموعه های پیشنهادی ما

خبرنامه

از جدیدترین اخبار مطلع شوید