امکان فروش حضوری در فروشگاه اینترنتی رادین بوک وجود دارد؟

با توجه به ایجاد شرایطی راحت و بی‌دغدغه، همچنین برای ارائه بالاترین سطح سرویس‌دهی، خریداران محترم می‌توانند در شهر قم با مراجعه به آدرس فروشگاه اینترنتی رادین بوک کتب مورد نیاز خود را تهیّه نمایند.

امکان خرید از فروشگاه اینترنتی رادین بوک در چه ساعاتی ممکن است؟

برای خرید از  فروشگاه اینترنتی رادین بوک، هیچ محدودیت زمانی وجود نداشته و کاربران می‌توانند در ۷ روز هفته و در طول ۲۴ ساعت سفارشات خود ثبت نمایند.

نحوه ارسال کالا توسط فروشگاه اینترنتی رادین بوک چگونه است؟

نحوه تحویل سفارشات به مشتریان محترم در شهر قم از طریق پیک موتوری انجام می‌پذیرد. همچنین سفارشات مشتریان محترم شهرستان نیز از طریق پست انجام می‌پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه روش ارسال و تحویل سفارش مراجعه نمایید.

نحوه تسویه حساب در شهر قم و شهرستان چگونه می‌باشد؟

امکان تسویه حساب در محل برای مشتریان قمی وجود دارد و تحویل سفارشات شهرستان از طریق پست انجام می‌پذیرد. برای مطالعه شرایط و ظوابط این بخش به صفحه روش ارسال و تحویل سفارش مراجعه بفرمایید.

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده از چه روش‌هایی ممکن است؟

مشتریان قمی می‌توانند برای پیگیری سفارشات خود با واحد مرسولات فروشگاه اینترنتی رادین بوک تماس گرفته و با در دست داشتن شماره سفارش از آخرین وضعیت مرسوله اطّلاع حاصل نمایند. برای سفارشات پستی مشتریان دیگر نقاط می توانند با واحد مرسولات تماس حاصل نمایند. توضیحات تکمیلی نیز در صفحه روش ارسال و تحویل سفارش قرار گرفته است.